لوازم خانگی قطعه کالا

بزرگترین حراج آنلاین رو از دست نده!

قطعه کالا​​​​​​​

آموزش تعمیر چای ساز

آموزش تعمیر چای ساز 

خدمات تعمیر چای ساز در شرق، غرب، شمال و همچنین جنوب تهران توسط تعمیرکار اوژن سرویس انجام می شود. خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز توسط بهترین تعمیرکار در محل و یا با مراجعه به کارگاه تشخیص داده می شود. 

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر چای ساز در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات چای ساز در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا می توانید درخواست آنلاین تعمیرات چای ساز را در سایت اوژن سرویسد ثبت کنید.
 2.  قطعات چای ساز 
 3. در نهایت کارت گارانتی خدمات به شما ارائه خواهد شد.
 4. شما همچنین در نظرسنجی اوژن سرویس شرکت خواهید کرد.
 5. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس شامل گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.

 

 

 

نمایندگی تعمیرات چای ساز در تهران

اگر قصد استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز را دارید، مرکز تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس را به شما معرفی می کنیم. شما به راحتی می توانید با این شرکت تماس گرفته و از خدمات آن استفاده کنید. مزایای تماس با اوژن سرویس به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات چای ساز در تهران به شرح زیر است:

 • اوژن سرویس یک تعمیرگاه مجاز چای ساز می باشد.
 • یکی از ویژگی های خاص اوژن سرویس  داشتن کادر کامل تعمیرکاران برندهای مختلف محصولات برقی می باشد.
 • فرقی نمی کند تماس شما برای تعمیر چای ساز باشد یا تعمیر یخچال! همیشه یک تعمیرکار متخصص در زمینه لوازم خانگی و برند لوازم برقی شما آماده کار است.
 • یکی از مزایای تماس با اوژن سرویس ، خدمات سریع و کم هزینه تعمیرکاران حرفه ای ما است.
 • فقط زمان تعمیرات چای ساز را مشخص کنید.
 • شما می توانید خدمات تعمیر چای ساز را در منزل خود دریافت کنید.
 • اگر نمی خواهید از خدمات تعمیر چای ساز در منزل استفاده کنید، می توانید به کارگاه ما مراجعه کنید.
 • انتخاب و استخدام تعمیرکار چای ساز در اوژن سرویس با حساسیت بالایی انجام می شود.
 • تعمیر چای ساز شما توسط اوژن سرویس دارای گارانتی 3 تا 12 ماهه می باشد.
 • تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس با استفاده از قطعات فابریک انجام می شود.
 • در صورت نیاز به مشاوره یا کمک در تعمیر کتری برقی با ما تماس بگیرید.

 

 

خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران

از آنجایی که انتخاب تعمیرگاه برای ما بسیار مهم است، یک سوال پیش می آید. در انتخاب تعمیرگاه مجاز چای ساز به چه نکاتی توجه کنیم؟ چه معیارهایی به ما در انتخاب درست کمک می کند؟ با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز و مرکزی چای ساز در تهران از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

 • هزینه منصفانه
 • تعمیرکاران باتجربه
 • تکنسین متخصص
 • خدمات تعمیر در منزل
 • ضمانت در تعمیرات

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلیپس

اگر از خریداران چای ساز فیلیپس هستید و اکنون با مشکل این چای ساز مواجه شده اید، نگران نباشید. تعمیرکار نمایندگی چای ساز فیلیپس تعمیر چای ساز و کتری برقی شما را بر عهده می گیرد. برای تعمیر چای ساز فیلیپس فقط باید به نمایندگی مجاز چای ساز فیلیپس مراجعه کنید. اوژن سرویس با داشتن این نمایندگی تعمیرات لوازم برقی بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بکو

چای ساز بکو دارای ویژگی ها و کارایی منحصر به فردی است. وقتی چای ساز بکو خراب شد، باید با نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز بکو تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات بکو با تعمیرکاران متخصص و مجرب خود خیال شما را از بابت تعمیر کتری برقی بکو راحت می کند. فقط تلفن خود را بردارید و با اوژن سرویس اضطراری تماس بگیرید. تعمیرکاران ما با دانش و تسلط کامل بر تکنولوژی چای ساز بکو بهترین خدمات تعمیر چای ساز را به شما ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر

همه ما کارایی بالای چای ساز فلر را می دانیم. چای ساز فلر که همیشه برای شما چای آماده می کرده، اکنون دچار مشکل شده است. نگران نباشید. تنها کاری که برای تعمیر کتری برقی فلر می توانید انجام دهید، این است که با نمایندگی تعمیرات چای ساز فلر آشنا شده و با آن تماس بگیرید. با تماس با اوژن سرویس د، فلر دوباره در آشپزخانه شما می درخشد.

نمایندگی تعمیرات چای ساز سانی

نمایندگی تعمیرات چای ساز سانی باید بتواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه اقدام به تعمیر چای ساز کند. بهتر است در اسرع وقت با نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز سانی تماس بگیرید و سپس از خدمات سریع و ارزان این مرکز بهره مند شوید. یک تعمیر خوب، کیفیت و کارایی چای ساز سانی را به آشپزخانه شما باز می گرداند.

نمایندگی تعمیرات چای ساز تفال

برای تعمیر چای ساز تفال به تعمیرگاهی مجاز مراجعه کنید. برای تعمیر تجهیزات الکتریکی هر برندی باید به نمایندگی تعمیرات همان برند مراجعه کنید. اوژن سرویس با داشتن تعمیرکاران ویژه لوازم برقی تیفال خیال شما را از بابت تعمیر لوازم برقی تفال راحت کرده است. برای تعمیر کتری برقی تفال خود با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بلک اند دکر

تعمیرات کتری برقی بلک اند دکر باید با توجه به تکنولوژی ساخت این دستگاه انجام شود. برای تعمیر چای ساز بلک اند دکر باید با نمایندگی تعمیرات این دستگاه تماس بگیرید. جالب اینجاست که امکان تعمیر در خانه نیز وجود دارد. 

نمایندگی تعمیرات چای ساز گوسونیک

باید این نکته را بدانید که تعمیر چای ساز گوسونیک باید با دقت زیادی انجام شود. اگر به تعمیرگاه مجاز چای ساز در اوژن سرویس مراجعه کنید، به زودی چای ساز شما تعمیر می شود. تعمیر با گارانتی اوژن سرویس  با ضمانت تعمیر بهترین خدمات را به شما خواهد داد. بنابراین اگر چای ساز گوسونیک شما معیوب است نگران نباشید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز بوش

شما یک چای ساز بوش با کیفیت بالا دارید. اگر بخواهید دوباره چای ساز بوش بخرید، هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. بهترین کار این است که چای ساز خود را تعمیر کنید. خاطرات ناخوشایند تعمیرات را در ذهن خود دور بیندازید. زیرا اوژن سرویس در رابطه با تعمیر بوش خاطره خوبی در حافظه شما باقی خواهد گذاشت. تعمیر چای ساز بوش خود را به ما بسپارید.

 

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس

چای ساز پارس یک چای ساز خوب است که در بین چای سازان خودنمایی می کند. اگر از خریداران این برند چای ساز هستید، هنگام خرابی آن نگران خواهید شد. راندمان بالای محصول شما را به تعمیر آن ترغیب می کند. در صورت نیاز به تعمیرکار حرفه ای جهت تعمیر چای ساز پارس با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات چای ساز پارس خزر

شرکت پارس خزر همواره وفاداری خود را به خریداران خود ثابت کرده است. چای ساز پارس خزر یک چای ساز مرغوب است که حتی پس از خراب شدن به خانه شما باز می گردد. تعمیر چای ساز پارس خزر باید توسط تعمیرکار حرفه ای محصولات خزر انجام شود. اوژن سرویس با داشتن تعمیرکاران متخصص این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر چای ساز شما به صورت مثبت انجام شود. با تعمیر چای ساز خود می توانید کارایی و کیفیت را به آشپزخانه خود بازگردانید.

آموزش تعمیر چای ساز

امروزه چای ساز به دلیل آماده شدن سریع آب جوش، به یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی تبدیل شده است. این دستگاه نیز مانند سایر لوازم خانگی ممکن است به مرور زمان یا استفاده نادرست دچار نقص شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرکار اوژن سرویس برای رفع بسیاری از مشکلات رایج چای ساز راه حل های زیر را ارائه کرده است که با کمک این راهکارها کاربران می توانند به راحتی چای ساز را در منزل تعمیر کنند. همچنین در صورت جدی بودن مشکل دستگاه، تکنسین متخصص اوژن سرویس می تواند چای ساز را با بهترین کیفیت ممکن در محل مورد نظر مشتری و یا در کارگاه این مجموعه تعمیر کند.

عیب یابی مشکل روشن نشدن چای ساز

در برخی موارد ممکن است چای ساز روشن نشود، بنابراین برای رفع ایراد و تعمیر چای ساز در منزل باید به نکات زیر توجه کرد:

 • یکی از مهم ترین عواملی که باعث روشن نشدن چای ساز می شود، وجود اشکال در پریز برق، دوشاخه و سیم دستگاه است که حتما باید بررسی شود.
 • قوری و کتری ممکن است در جای درست خود نباشند، بنابراین باید محل قرارگیری آنها را بررسی کنید.
 • اگر کلید کتری برقی آسیب دیده است، باید آنها را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض کنید.
 • خرابی برد چای ساز نیز می تواند این مشکل را ایجاد کند که برای تعمیر آن نیاز به کمک تعمیرکار چای ساز می باشد.

تعمیر مشکل جوش نیامدن آب در چای ساز

در ادامه تعمیرکار اوژن سرویس دلیل اینکه چرا آب در چای ساز شما نمی جوشد و نحوه تعمیر چای ساز را بیان کرده است:

 • یکی از مهمترین قطعات چای ساز المنت است که در صورت خرابی این قطعه آب داخل دستگاه داغ نمی شود.
 • اگر مشکل از المنت دستگاه باشد، با تعمیر یا تعویض این قطعه مشکل برطرف می شود.
 • مطمئن شوید که چای ساز برای جوشاندن آب تنظیم شده است و فقط آن را گرم نمی کند.
 • اگر چای ساز برای مدت طولانی بدون رسوب زدایی استفاده شده باشد، تجمع مواد معدنی بر روی المنت حرارتی، از گرم شدن آب تا نقطه جوش جلوگیری می کند.
 • چنانچه ترموستات چای ساز به درستی کار نکند، ممکن است نتواند دما را به درستی تنظیم نکرده و از رسیدن آب به نقطه جوش جلوگیری کند.

اگر قادر به بررسی و رفع مشکل دستگاه نیستید، بهتر است از تعمیرکاران مجرباوژن سرویس برای تعمیر چایی ساز خود کمک بگیرید.

تعمیرات کار کردن مداوم چای ساز

اگر چای ساز به طور مداوم به کار خود ادامه می دهد، می توانید جهت رفع مشکل دستگاه موارد زیر را عیب یابی نمایید:

 • ممکن است ترموستات موجود در چای ساز به درستی کار نکرده و باعث شود که آب را بیشتر از دمای مورد نظر گرم کند.
 • اگر المنت حرارتی موجود در چای ساز به درستی خاموش نشود، باعث می شود که آب حتی پس از رسیدن به دمای مطلوب، به گرم کردن ادامه دهد.
 • ممکن است چای ساز طبق برنامه کار کند، اما کاربر آن را به درستی تنظیم نکرده باشد. به عنوان مثال، ممکن است به طور تصادفی آن را طوری تنظیم کرده باشید که به جای تنظیم تایمر یا خاموش کردن دستی، به گرم کردن آب ادامه دهد.
 • ممکن است در مدار الکتریکی یا سیم کشی دستگاه مشکلی وجود داشته باشد که باعث می شود چای ساز به طور مداوم به کار خود ادامه دهد.

اگر با بررسی موارد بالا نیز دستگاه به طور مداوم به کار خود ادامه می دهد، بهتر است برای رفع مشکل از مرکز تعمیر چای ساز دراوژن سرویسد کمک بگیرید.

عیب یابی پریدن فیوز برق با روشن کردن چایساز

ممکن است فیوز برق هنگام روشن کردن چای ساز بپرد که در این شرایط باید سریعا اقدام به عیب یابی و رفع این مشکل نمایید:

 • سیم کشی در مدار الکتریکی ممکن است آسیب دیده یا فرسوده شده و باعث مقاومت و افزایش مقدار جریان الکتریکی مورد نیاز برای کارکرد چای ساز شود.
 • اگر زمانی که چای ساز روشن است، سایر وسایل از قبل روی همان جریان کار کنند، می تواند باعث اضافه بار الکتریکی و پرسیدن فیوز شود.
 • اگر دستگاه چای‌ ساز ایرادی داشته باشد، مانند معیوب بودن المنت، می‌تواند باعث اضافه بار الکتریکی در هنگام روشن شدن چای‌ ساز شود.

اگر فیوز برق در هنگام روشن کردن چای ساز همچنان می پرد، برای تشخیص و تعمیرات چایساز از تکنسین متخصص و مجرب اوژن سرویسد کمک بگیرید.

تعمیرات زود قطع کردن چایساز قبل از به جوش آوردن آب

اگر در حین گرم کردن آب چای ساز، دستگاه زود خاموش می شود، برای تعمیرات چای ساز در محل باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • تنظیم دمای آب و روشن نگه داشتن دستگاه به عهده قسمت سنسور می باشد.
 • دلیل اصلی این مشکل مربوط به خرابی سنسور دمای دستگاه است که باید تعویض شود.
 • ضعیف بودن الکتریسیته نیز می تواند باعث توقف چای ساز شود که باید بررسی شود.

برای رفع این مشکل می توانید با تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات چایساز در اوژن سرویس  تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان مشکل دستگاهتان رفع گردد.

تعمیرات مشکل صدا دادن چای ساز

اگر چای ساز شما در حین کار سر و صدای زیادی ایجاد می کند، برای رفع مشکل دستگاه به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • المنت حرارتی موجود در چای ساز، آب را گرم می کند و در حین انجام این کار می تواند صداهایی نظیر ترق ترق ایجاد کند. این طبیعی است و جای نگرانی نمی باشد.
 • وقتی آب به نقطه جوش می رسد، می تواند صدای حباب ایجاد کند. این صدا نیز طبیعی است و نشان می دهد که چای ساز به درستی کار می کند.
 • اگر مواد معدنی روی المنت تجمع پیدا کند، می تواند صدای خش خش یا خس خس را در هنگام جوشیدن آب ایجاد کند. این صدا نشان می دهد که چای ساز باید رسوب زدایی شود.
 • با گذشت زمان، قطعاتی از چای‌ ساز می‌ تواند شل یا فرسوده شود و باعث ایجاد صدای لرزش گردد.
 • اگر چای ساز صداهای غیرمعمول یا بلندی تولید می کند، ممکن است نشانه ای از نقص در عملکرد دستگاه باشد، مانند المنت یا ترموستات معیوب.

اگر صدای چای ساز غیرعادی یا بلند به نظر می رسد، بهتر است از کارشناسان تعمیرگاه مجاز چای ساز کمک بگیرید تا از آسیب بیشتر به دستگاه خود جلوگیری کنید.

رفع مشکل طعم بد چای در چای ساز

اگر طعم چای در چایساز بد است، می توانید موارد زیر را برای رفع مشکل مورد بررسی قرار دهید:

 • اگر چای ساز پس از آخرین استفاده به طور کامل تمیز نشده و مواد شوینده باقی مانده باشد، طعم بدی در چای ایجاد می شود.
 • چنانچه چای ساز به طور منظم رسوب زدایی نشده باشد، تجمع مواد معدنی می تواند طعم چای را تحت تاثیر قرار دهد.
 • در صورتی که از برگ های چای کهنه یا قدیمی استفاده شود، چای می تواند طعم ناخوشایندی داشته باشد.
 • طعم چای می تواند تحت تاثیر کیفیت آب مصرفی قرار داشته باشد. اگر آب بی کیفیت باشد، می تواند طعم ناخوشایندی به چای بدهد. استفاده از آب تصفیه شده می تواند طعم را بهتر کند.
 • خرابی المنت حرارتی یا ترموستات می تواند باعث دم کشیدن چای در دمای نامناسب و در نتیجه طعم بد شود.

برای جلوگیری از طعم بد چای دم شده در چای ساز، تمیز کردن و رسوب زدایی منظم چای ساز، استفاده از برگ های چای تازه، رعایت زمان توصیه شده دم کردن چای، استفاده از آب با کیفیت بالا و اطمینان از اینکه چای سازنده به درستی کار می کند، توسط تکنسین چای ساز در اوژن سرویس به شما توصیه می شود.

تعمیر مشکل عدم کارکرد صفحه نمایش لمسی چای ساز

اگر صفحه لمسی چای ساز به درستی کار نمی کند، به عیب یابی موارد زیر اقدام نمایید:

 • اگر آب وارد صفحه نمایش لمسی شود، می تواند باعث اختلال در عملکرد صفحه نمایش گردد. اگر درب چای ساز به درستی بسته نشده و یا در معرض آب یا رطوبت قرار گرفته باشد، ممکن است این اتفاق بیفتد.
 • چنانچه کثیفی یا آلودگی روی صفحه لمسی وجود داشته باشد، می تواند از کارکرد آن جلوگیری کند. سعی کنید صفحه لمسی را با یک پارچه نرم و مرطوب تمیز کنید.
 • در صورتی که مشکلات نرم افزاری در چای ساز وجود داشته باشد، می تواند باعث اختلال در عملکرد صفحه نمایش لمسی شود. سعی کنید چای ساز را به تنظیمات پیش فرض خود بازگردانید یا در صورت امکان نرم افزار را به روز کنید.
 • اگر چای ساز افتاده و یا از نظر فیزیکی آسیب دیده باشد، صفحه نمایش لمسی کار نخواهد کرد. در این صورت ممکن است نیاز به تعویض صفحه نمایش لمسی باشد.
 • در نهایت وجود مشکلات الکتریکی در چای ساز، می تواند باعث خرابی صفحه نمایش لمسی شود. منبع تغذیه و سیم کشی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کنند.

در صورت نیاز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس برای رفع مشکل دستگاه خود بهره مند شوید.

تعمیر مشکل کار نکردن دکمه روشن و خاموش چایساز

در برخی مواقع ممکن است دکمه روشن/خاموش چای ساز کار نکند که در این شرایط باید نکات زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • مشکلات الکتریکی: ممکن است چای ساز برق را از پریز دریافت نکند، یا ممکن است مشکل سیم کشی مانع از عملکرد صحیح دکمه روشن/خاموش شود.
 • مشکلات مکانیکی: دکمه روشن/خاموش ممکن است از نظر فیزیکی آسیب دیده باشد یا گیر کرده باشد و از عملکرد صحیح آن جلوگیری کند.
 • مشکلات نرم افزاری: ممکن است مشکلات نرم افزاری در چای ساز وجود داشته باشد که از عملکرد صحیح دکمه روشن/خاموش جلوگیری می کند. سعی کنید چای ساز را به تنظیمات پیش فرض خود بازگردانید یا در صورت امکان نرم افزار را به روز کنید.
 • سوئیچ معیوب: خود دکمه روشن/خاموش ممکن است معیوب یا آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

اگر نمی توانید مشکل دکمه روشن و خاموش دستگاه را حل کنید، بهترین کار این است که از تعمیرکار چای ساز در اوژن سرویس کمک بگیرید.

عیب یابی مشکل دم نکشیدن چای در چای ساز

در صورتی که چای در چای ساز شما دم نمی کشد، به بررسی موارد زیر اقدام نمایید:

 • اگر سطح آب خیلی کم باشد، چای به درستی دم نمی کشد. سطح آب مخزن چای ساز را بررسی کنید و در صورت لزوم آب بیشتری به آن اضافه کنید.
 • چنانچه فیلتر با تفاله های چای یا مواد دیگر مسدود شده باشد، می تواند از دم کشیدن درست چای جلوگیری کند. فیلتر را تمیز کنید.
 • اگر دمای آب خیلی کم یا خیلی زیاد باشد، می تواند بر روند دم کردن چای تاثیر بگذارد. تنظیمات دما را در چای ساز بررسی کنید و در صورت نیاز آن را مجددا تنظیم کنید.
 • اگر با بررسی موارد بالا، همچنان چای به درستی دم نمی کشد، خود چای ساز مشکل دارد. در این صورت ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

اگر قادر به رفع مشکل دستگاه خود نیستید، می توانید از تکنسین های متخصص اوژن سرویس برای تعمیرات چای ساز کمک بگیرید.

تعمیرات مشکل نشتی آب از چای ساز

نشت آب از چای ساز یکی از مشکلاتی است که می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. در ادامه به عیب یابی این مشکل پرداخته ایم:

 • اگر قسمتی از قطعات چای ساز شل یا آسیب دیده باشد، می تواند باعث نشت آب شود. تمام قسمت های چای ساز از جمله درب، دهانه و مخزن آب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی محکم شده اند و آسیبی ندیده اند.
 • چنانچه مخزن آب بیش از حد پر شود، می تواند باعث نشت آب به بیرون گردد. مطمئن شوید که مخزن را به میزان مناسب پر می کنید.
 • در صورتی که فیلتر مسدود شده باشد، آب از چای ساز نشت می کند. فیلتر را تمیز کنید یا در صورت لزوم آن را تعویض نمایید.
 • اگر مخزن آب ترک خورده یا آسیب دیده باشد، می تواند باعث نشت آب به بیرون شود. مخزن آب را از نظر آسیب دیدگی بررسی نموده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
 • نوعی واشر حلقه لاستیکی وجود دارد که درب چای ساز را به مخزن آب می بندد. اگر واشر به درستی نصب نشود، می تواند باعث نشت آب گردد. اطمینان حاصل کنید که واشر به درستی در جای خود قرار گرفته و آسیبی ندیده است.

اگر به تنهایی قادر به شناسایی یا رفع مشکل نشت آب نیستید، توصیه می شود از خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس استفاده نمایید.

بررسی مشکلات متداول چای ساز از زبان تعمیرکار نمایندگیاوژن سرویس

اگر می خواهید قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز چای ساز خود را چک کنید، باید اطلاعات خود را بررسی کنید. اگر اطلاعاتی در مورد تعمیر چای ساز ندارید، از بررسی آن خودداری کنید. چندین کار وجود دارد که می توانید برای بررسی چای ساز خود انجام دهید.

 • می توانید اتصالات برق خانه را بررسی کنید.
 • اگر برق خانه وصل است، پریز چای ساز را چک کنید.
 • معمولا جای چای ساز در آشپزخانه جای مشخصی است.
 • باید چای ساز را به پریز دیگری بزنید و آن را روشن کنید.
 • در صورت روشن شدن چای ساز، دستگاه نیازی به تعمیر ندارد.
 • باید با یک برقکار تماس بگیرید. چون سیم کشی منزل شما با مشکل مواجه شده است.

با این مراحل ساده می توانید متوجه نوع خرابی دستگاه خود شوید. اگر چای ساز شما خراب است، می توانید با تعمیرگاه مجاز چای ساز تماس بگیرید.

اهمیت انتخاب تعمیرگاه مجاز برای تعمیر چایساز

تعمیر چای ساز امری بسیار مهم است؛ زیرا اگر تعمیر به درستی انجام نشود، نیاز به تعمیر مجدد احساس خواهد شد. برخی از افراد برای بار دوم دستگاهی را تعمیر نمی کنند. آنها ترجیح می دهند هزینه تعمیر را صرف خرید چای ساز جدید کنند. در این صورت دو هزینه متحمل می شویم. اگر تعمیر کتری برقی و چای ساز به درستی انجام شود راندمان را قبل از چای ساز خواهید گرفت. تعمیر صحیح چای ساز به عوامل زیر بستگی دارد:

 • قطعات به کار رفته در تعمیرات چای ساز بسیار مهم است.
 • تعمیرکار چای ساز باید با تکنولوژی ساخت چای ساز آشنا باشد و چای سازها را طبق اصول تعمیر کند.
 • با انتخاب تعمیرگاه مجاز می توانیم از خدمات تعمیرکار چای ساز و قطعات مورد نیاز استفاده کنیم.
 • تکنسین چای ساز که برای ارائه خدمات یا تعمیر چایساز شما در تعمیرگاه به منزل شما می آید، طبق قیمت های مصوب اتحادیه حقوق دریافت می کند.
 • از طرفی تعمیرکار از طریق دیگری فعالیت خود را تضمین می کند و در صورت تعمیر عیب یابی را بر عهده می گیرد.
 • در نتیجه می توان گفت که هزینه تعمیر چای ساز در تعمیرگاه مجاز کاهش می یابد و در هزینه شما نیز صرفه جویی می شود.

روش تعمیرات و عیب یابی چای ساز

به طور کلی تعمیر چای ساز هر برند متفاوت است. به عنوان مثال تعمیر چای ساز فلر با تعمیرات چای ساز تفال متفاوت است. برای تعمیر همه برندها نمی توان از یک روش تعمیر استفاده کرد. تعمیرکار باید اطلاعات و دانش کافی در مورد تکنولوژی ساخت چای ساز داشته باشد و تفاوت های جزئی بین چای سازها را بداند.

 • برای تعمیر چای ساز ابتدا باید بررسی کنید که مشکل چای ساز چیست.
 • اگر مشکل در اتصالات دستگاه باشد باید بررسی کامل انجام شود.
 • در صورت بروز مشکل در عملکرد قطعات داخل چای ساز باید تعمیر شود.
 • باید قطعه جدید با چای ساز، برند و مدل چای ساز هماهنگی کامل داشته باشد.
 • تعمیرات چای ساز یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت دارد.
 • اگر اطلاعاتی در مورد تعمیر چای ساز ندارید، اقدام به تعمیر این دستگاه برقی نکنید.
 • اگر تعمیرات چای ساز به درستی انجام نشود، ممکن است مشکلات جدیدی برای دستگاه شما ایجاد شود.
 • اگر فکر می کنید توانایی تعمیر دستگاه برقی خود را دارید و اطلاعات کاملی در مورد تعمیرات چایساز دارید، تمام نکات ایمنی را رعایت کنید.
 • رعایت نکات ایمنی یک اصل مهم در تعمیرات است که سلامت شما و چای سازتان را تضمین می کند.

هزینه تعمیر چای ساز و کتری برقی

هیچ کس دوست ندارد درآمد خود را صرف چیزهای بیهوده کند. زیرا هر کدام از ما در طول روز تلاش زیادی برای کسب درآمد می کنیم. مثلا دوست نداریم برای چیزی پول اضافی بدهیم. چه خرید لباس باشد و چه تعمیر کتری برقی. آیا تا به حال برای یک سرویس پول پرداخت کرده اید و متوجه شده اید که دوست شما برای همان سرویس هزینه کمتری پرداخت کرده است؟ ناراحتی شما به اندازه تفاوت قیمت است. نمایندگی مجاز از چند جهت به شما در کاهش هزینه کمک می کند. مواردی که هنگام مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر چای ساز از آن لذت خواهید برد عبارتند از:

 • مطمئن باشید هزینه ای که برای تعویض قطعات می پردازید صرف قطعات اصلی و با کیفیت می شود.
 • از آنجایی که تعمیرگاه مجازی مانند اوژن سرویس تمامی قطعات اصلی برندهای مختلف را در خود جای داده است، قطعه جدید با توجه به برند و مدل چای ساز شما قرار داده شده است.
 • قیمت تمام شده قطعات نسبت به قیمت بازار مناسب است.

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس

نتیجه گیری از بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات چای ساز در اوژن سرویس به شرح زیر می باشد:

 • دسترسی به قطعات فابریک چای ساز با قیمتا منصفانه
 • دسترسی به تعمیرکار حرفه ای چای ساز
 • بهینه سازی هزینه های تعمیر چای ساز تا 75 %

قطعه کالا مرکز فروش لوازم یدکی چای ساز 

پرفروش ترین محصولات

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش